Mała architektura

Mała architektura

Mała architektura to produkty będące zarówno elementami użytkowymi jak i dekoracyjnymi. Mogą to być zarówno donice, lampy czy płotki, jak i mostki czy stoliki turystyczne. Wykonane z drewna idealnie komponują się z dziką naturą, która jest najczęściej ich miejscem przeznaczenia.

Kratki, Mostki, Płotki

Te elementy ogrodu pozwalają na  różne kombinacje aranżacji. Płotki i kratki pozwolą na odgrodzenie elementów ogrodowych, natomiast mostki pozwolą nam na przejście nad na przykład strumykami, które posiadamy w naszym ogrodzie.

Rollbordery, kompostowniki

Rollbordery służą zazwyczaj do estetycznego odcięcia mniejszych drzewek oraz skupisk kwiatowych od pozostałej części elementów zieleni. Forma wałków lub półwałków zawsze idealnie komponuje się z pozostałymi elementami ogrodu.

Donice

Donice kwiatowe są nieodzownym elementem każdego ogrodu. Wykorzystanie drewna jako materiału do ich produkcji sprawia, że aranżacje prezentują się lekko i naturalnie.

Deska tarasowa gładka i ryflowana

Deska tarasowa jest gładko heblowanym materiałem do wykończenia podłoża tarasów, ganków i pomieszczeń otwartych. Odpowiednia impregnacja i lakierowanie zapewnia trwałość i wieloletnie użytkowanie tego typu podłóg.