Place zabaw

Place zabaw

Architektura drewniana ma zastosowanie nie tylko w budownictwie ogrodowym czy dekoracyjnym. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę także przy tworzeniu miejsc rekreacyjnych dla najmłodszych. Place zabaw wykonane z drewna nie tylko są ekologiczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Materiał ten pozwala na stworzenie pięknych i interesujących elementów takich jak huśtawki, domki, lokomotywy czy piaskownice.

Wieżyczki

Wieżyczki stały się nieodzownym elementem placów zabaw. Połączone najczęściej ze zjeżdżalniami, huśtawkami i mostami linowymi są jedną z ulubionych atrakcji najmłodszych.

Stoliki dla dzieci

Stoliki dla dzieci wykonane z drewna są bezpiecznym i eleganckim produktem umożliwiającym maluchom chwilowe wyciszenie i odpoczynek a także stanowiącym przestrzeń do swobodnej twórczości i gier planszowych.

Piaskownice

Piaskownica to podstawowy element każdego placu zabaw i podwórka. Zabawy w piasku, możliwość dowolnego tworzenia i kopania od zawsze były jednym z ulubionych zajęć dzieci. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, z siedziskami a także zamykane.

Lokomotywa z wagonami

Któż z nas nie chciał w młodości poprowadzić prawdziwej lokomotywy? Dzięki tej zabawce dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi motorniczy! Staranność wykonania i drewno jako budulec pozwalają uwolnić w naszych pociechach wodze fantazji w bezpieczny, ekologiczny sposób.

Huśtawki

Huśtawki od zawsze fascynowały dzieci. Poczucie wolności i wrażenie lotu zawsze powodują uśmiech na twarzach milusińskich. Prostota działania i niskie wymagania technologiczne pozwalają tworzyć tą ponadczasową zabawkę w przeróżnych postaciach.

Domki

Dzięki domkom ogrodowym dzieci uzyskują nie tylko dodatkową przestrzeń do zabawy, ale także miejsce, w którym mogą pobyć w odosobnieniu i trochę się wyciszyć. To nie tylko wspaniała zabawka – to także wspaniały element dekoracyjny ogrodu.