Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Nic tak nie dodaje charakteru ogrodom, jak piękne drewniane meble. Firma ALMAX posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne elementy ogrodowe wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Oprócz standardowego wyposażenia takiego jak ławki, stoły czy huśtawki istnieje możliwość wyprodukowania praktycznie dowolnego elementu funkcjonalnej dekoracji zewnętrznej według pomysłu klienta.

Ławki, Stoły, Huśtawki

Ławki, Stoły i Huśtawki to nie tylko piękne ozdoby ogrodu, dzięki którym można relaksując się spędzić czas na świeżym powietrzu. Ławki i stoły pomogą urządzić nasz ogród do odpoczynku w gronie rodzinnym lub ze znajomymi, natomiast dzięki huśtawkom na łonie natury będzie można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy lub zwyczajnie posiedzieć przy dobrej książce przy lekkim powiewie wiatru w ciepłe dni.

Regały do drewna kominkowego

Regały do drewna kominkowego to miejsce do składowania drewna. Regały pozwolą na utrzymanie porządku, szybsze suszenie oraz utrzymanie schludnego miejsca przechowywania niszcząc przy tym aranżacji ogrodu.

Namioty łukowe

Namioty łukowe to drewniane elementy architektury, które może mieć wiele zastosowań. Namioty tego typu mogą między innymi służyć jako miejsce do urządzenia uroczystości różnego rodzaju.

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe to miejsce do składowania naszego wyposażenia ogrodowego. Dzięki temu rozwiązaniu można udekorować ogród jednocześnie uzyskując dodatkową przestrzeń na narzędzia dzięki czemu nie będzie problemów ze znalezieniem ich, gdy będą nam potrzebne.

Altany

Altany to piękne miejsca w naszym ogrodzie. Nasze altany możemy udekorować w własny niepowtarzalny sposób dzięki czemu nasz ogród będzie wyglądał wyjątkowo. Dodatkowo są to miejsca, w których każdy miło spędza czas relaksując się w spokoju lub przy spotkaniach z rodziną i znajomymi.